• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Sertifika Programları

NLP Sertifika Programları
NLP Eğitimi

1970’li yıllarda, dilbilimci John Grinder ile matematikçi Richard Bandler, başarıyı oluşturan faktörleri merak ettiler. Niçin bazı kişiler başarıyı yaratabiliyorlar ve bazıları ise yakalayamıyorlar. Başarılı olanları diğerler insanlardan ayıran şey neydi? Ve birbirinden farklı alanlarda çalışan, fakat alanlarında çok başarılı oldukları kanıtlanmış insanları incelemeye başladılar. Bu insanlardan bazıları, Virgin Satir (Aile Terapisti), George Bateson (Antropolog), Fritz Persl (Gestaltın kurucusu), Milton Erickson (Modern hipnoterapinin kurucusu)’dır. Ve git gide farkına varmaya başladıkları şey, başarı ne kadar özgün bir süreç gibi gözükse de, ne kadar bireye özel gözükse de, başarılı olan insanlar ortak bir ana kalıp kullanıyorlardı. Çoğu zaman kendilerinin bile farkında olmadıkları bir strateji uyguluyorlardı. Ve detaylar ne kadar zengin olsa da, başarının stratejisi ortak bir ana kalıp içerisine oturuyordu.

NLP Eğitim Konu Başlıkları: Temsil Sistemleri Görsel, İşitsel, Kinestetik ve Dijital Göz Erişim İpuçları Meta Model Silme, Bozma ve Genelleme NLP ve Hipnoz İlişkisi Duyguları Yönetmek Duygusal Değişim dönemi Olumlu Duyguları oluşturmak ve Artırmak Mükemmellik Çemberi Olumsuz Duyguları Azaltmak ve Yok Etmek İlgili ve İlgisiz Konuma Geçmek Çapa Atma Yığma Çapalar, Çöken Çapalar ve Zincirlenen Çapalar Yeniden Çerçeveleme Swish Tekniği Zaman Çizgisi Zamanını daha verimli ve etkin kullanabilmek ve kısa bir sürede daha verimli sonuçlar elde edebilmek, Motivasyon Uzaklaşmacı Motivasyon Yaklaşmacı Motivasyon Motivasyon Teorileri Kişisel Vizyon yöntemleri İnanç Değiştirme Süreci Sınırlayıcı İnançları Değiştirme yöntemleri Etkili Hedefler Belirlemek Hedef Belirleme yöntemleri NLP, başarı stratejilerini modellemenin mümkün olduğu önermesinden yola çıkarak doğdu. Önerme şuydu; Başarı kesinlikle modellenebilir. Ve bir alanda faaliyet gösteren başarılı kişi modellenerek, en az o kişi kadar başarılı olmak mümkündür.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. NLP eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki NLP eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
NLP Sertifika Programları başlıklı 2078 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın