• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Antalya NLP Merkezleri

Antalya NLP Merkezleri
NLP

NLP’nin 1970'lerin ortalarından beri popülerliği artmaktadır. NLP(Neuro Linguistic Programming) Türkçesi sinir dili programlaması. İnsanın  mükemmelliği üzerine yapılan bir bilimdir NLP. NLP(Neuro Linguistic Programming), Kendimizi keşfetmemizi, deneyimlerimizi daha iyi anlamlandırmamıza ve başkalarıyla daha verimli bir iletişim kurmamız için bize olanaklar suruyor.

NLP(Neuro Linguistic Programming), aynı zamanda kendi iç ve dış uyumu yakalamamızı sağlıyor. NLP(Neuro Linguistic Programming) ile günlük yaşamımızda bize engel olan bütün duygusal ağırlıkları ortadan kaldırabiliriz. NLP(Neuro Linguistic Programming), ile her istediğimizi yapmak ve istediğimiz yere ulaşmak mümkün.

Antalya NLP Diploma Eğitimi Günümüz insanının gelişime ve başarıya olan ihtiyacı geçmişe göre çok daha fazladır. Günümüz koşulları o kadar artmış vaziyetteki çıtanın üstüne çıkarak kalitemizi göstermemiz gerekiyor. Koşullar artık inanılmaz hızlı değişmekte.

Değişime ayak uydurmak gerekiyor. Başarı yolculuğunda mazeretler bizi kurtarmak yerine sürekli geriye götürecek. Hayatımızda hoşnut olmadığımız bizi engelleyen davranışları değiştirmek sadece kendi elimizdedir. Yeter ki bilincimizin sınırlarını genişletmenin yollarını keşfedelim ve farkındalığımızı artıralım. Unutmayalım ki bilgeliğin ilk aşaması bilgi sahibi olmaktır.

NLP Bir Davranış Biçimidir. Merak, macera hissi, neyin öğrenmeye değer olduğunu ve iletişimde neyin insanları etkilediğini öğrenme arzusu ile yaşama, kaçırılmaz bir öğrenme fırsatı olarak bakar. NLP(Neuro Linguistic Programming)  Bir Yöntemdir.

Her davranışın uyduğu bir yapı vardır. Bu yapıyı öğrenebilir, uygulayabilir, değiştirebilir ve modelleyebiliriz. Duyularımızla da hangi davranışın yararlı ve etkili olduğunu anlayabiliriz. NLP kendimizin ve başkalarının dünyayı nasıl anladığını açıklar. Şu an dünyada kişisel gelişim alanındaki en gelişmiş teknolojidir.

NLP(Neuro Linguistic Programming)  Bir Teknolojidir. NLP’ yi öğrenen kişi nlp tekniklerini uygulayarak algılarını ve bilgilerini bir zamanlar imkânsız gibi görünen sonuçlara ulaşmak için organize edebilmeyi öğrenir. NLP(Neuro Linguistic Programming)  Bilimdir. NLP’ yi oluşturan çalışmalar uzun soluklu çalışmalar sonucu birikimli olarak ilerleyerek ortaya çıkmıştır.

NLP(Neuro Linguistic Programming)  Bir Sanattır. Bunun sebebi mükemmelliği hedeflemesidir. Sanatta da gelişim her zaman sınırsızdır. Beynimizin potansiyelinin hakkını veremiyoruz. Bizim beynimizi kontrol etmemiz gerekirken beynimiz bizi kontrol ediyor. Kendi hayatınızı başkalarının yönlendirmesine, yönetmesine izin vermeyin. Nlp tekniklerini kullanarak istediğiniz hedeflere mükemmel bir şekilde ulaşabilirsiniz.

NLP(Neuro Linguistic Programming), başarıya ulaşmamız için yapmak istediğimiz şeyleri nasıl yapacağımızı, nelere ihtiyacımız olduğunu anlatır. NLP Diploma Programı uzman eğitimcilerin katkılarıyla gerçekleştirilmektedir. 30 saat süren bu program, NLP teknikleri hakkında TEMEL BİLGİLERİ EDİNMEYİ amaçlar. Bu teknikleri kullanarak sürekli gelişim içersinde olarak bir daha asla aynı olmayacaksınız!

Antalya NLP Practitioner Eğitimi CEMAL KONDU, NLP MASTER Trainer tarafından sunulacak NLP Practitioner Serfitika Programı da duygu ve düşüncelerinizi kontrol altına alarak bunları, hedefleriniz doğrultusunda nasıl kullanacağınızı anlatan bu program, kendiniz ve başkalarıyla daha iyi bir iletişim kurmanızı sağlayacaktır.

NLP' yi uzmanlık seviyesine taşıma ilk adım hayatınızı değiştirecek. Her şey sızın kontrolünüzde artık! Şu anda dünyadaki en gelişmiş yöntem. Dünyadaki büyük kuruluşların üst düzey yöneticilerine kadar binlerce kişi bu eğitim programlarına katılarak hayatlarında köklü değişiklikler yaptılar. Değişim ve gelişim için sıra artık sizin. Bu program NLP’ yi yaşamınıza uygulayarak beyninizin nasıl çalıştığını anlayacak, daha mutlu ve başarılı olmak için onu programlamayı öğreneceksiniz. NLP’ yi kendi gelişiminiz için kullanmayı öğretmektir.

NLP tekniklerini ve NLP’nin çıkış noktası olan modellemeyi kendi yaşamınızda yaşamak ve yaşatmak için özel olarak dizayn edilmiş bir program. NLP  Practitioner Programı uzman eğitimcilerin katkılarıyla gerçekleştirilmektedir. 70 saat süren bu program, NLP teknikleri ile ileri düzeyde gelişim sağlamayı amaçlar. Kişilerin NLP sistemi ve bilgisini öğrenmelerinin yanı sıra, kişisel tecrübelerine yönelik değişim ve fark yaratabilmek özelliklerini geliştirmelerini sağlayacak olan NLP Practitioner Programı uygulama ağırlıklı bir programdır.

NLP Pratisyen Eğitimi, NLP eğitimlerinin en önemli basamağıdır. Bu eğitimde, NLP uygulayıcısı olma yetkisi verilir. Eğitim daha çok bireyseldir. Yani bu eğitimi aldıktan sonra, kişiler kendi yaşamlarında istedikleri değişimi kolaylıkla yapabilirler. Ancak diğer insanlara da uygulamalar yapabilmek için, NLP Master eğitimi almak şarttır.

Antalya  NLP Master Practitioner Eğitimi NLP Master Practitioner Eğitimi; bütün pratisyen becerilerini ustalık ve zerafetle bütünleştirme seviyesidir. NLP Practitioner Sertifikası almış, NLP Pratisyen becerilerini uygulayabilecek uzmanlığı ve aynı anda birkaç kalıbı kullanabilme yeteneği sergileyen her pratisyen, bu eğitimi alabilir. Değerlendirme her pratisyen ile yüz yüze görüşülerek yapılır. Kişisel müdahale yeteneğinizi arttırarak,

NLP varsayımlarını kendi benliğinizle bütünleştirirsiniz. Kendinde ve başkaları üzerinde ekolojik değişimi gerçekleştirmek için ekolojik bir çerçeve ve felsefeden yola çıkabilme yeteneği kazanırsınız. Bireysel temsil sistemleri, algılama filtreleri ve ileri dil kavramlarında ileri seviyede gelişirsiniz. Bağlama göre gerektiği zaman içerik ve süreç arasında ileri geri gidebilme kapasitenizi oldukça arttırırsınız. Çoklu takip yeteneği ile beraber akıl, duygu ve beden seçeneğine göre verimli durumları sürdürebilme yeteneğine sahip olursunuz.

Bu dokuz günlük NLP Master Practitioner Eğitimi; sizi NLP(Neuro Linguistic Programming)  konusunda en ileri seviyede içselleştirir, öğrendiğiniz her şeyi uygular ve adapte eder duruma getirir. Artık yaptığınız her modelleme sonuç odaklıdır ve başarı getirir. Kısacası; çıraklıktan ustalığa geçmiş olursunuz. Eğitim, diğer insanlar üzerinde uygulayabileceğimiz NLP(Neuro Linguistic Programming)  Tekniklerinin profesyonel anlamda paylaşılmasını kapsar. Modelleme, ileri değişim ve dil kalıpları, trans bu eğitimin temel konularıdır. Eğitimi başarıyla tamamlayan katılımcılar, NLP Master Practitioner sertifikası almaya hak kazanır.

Antalya  NLP Trainer Eğitimi Eğitimci Eğitimi. Gerçek bir eğitimci yetiştirme programı. NLP profesyonellerine  yönelik  bu eğitimde bilinçaltı öğretme stratejilerini de  öğrenebileceğiniz  sıra dışı bir eğitim NLP sadece tekniklerden ibaret değildir,Gerçek farkı yaratan bir keşfetme sürecidir.

NLP Eğitimleri düzenlemek ve bu alanda sertifika verme yetkisine sahip olmak isteyen kişilere özeldir. Bu eğitimi alabilmek için, Pratisyen ve Master Eğitimlerinin başarıyla bitirilmesi gerekmektedir. NLP Trainer sertifikasına sahip olan bir kişi, Uluslararası geçerli NLP Pratisyen ve Master Sertifikaları vermeye hak kazanır. NLP Trainer ünvanına sahip olan birisi, NLP’yi temsil eder ve NLP’nin etik ve ahlaki kurallarına uymak durumundadır.

Antalya  NLP Master Trainer Eğitimi Bu program bir eğitimden öte, bir süreçtir. NLP Master Trainer sertifikası alabilmek için, ilgili NLP okullarının belirlediği kriterleri tamamlamak gerekir. Master Trainer, uzman eğitimci anlamına gelir ve NLP Eğitiminin son basamağıdır. PUSULA KİŞİSEL GELİŞİM VE KOÇLUK MERKEZİ olarak, NLP Eğitimlerimiz sonunda gerekli bilgiyi ölçme değerlendirmeleri yapıldıktan sonra sertifika almaya hak kazanan  katımcılarımıza MTI (Mind Training İnstitute) tarafından Uluslararası

•    NLP Diploma Sertifikası,

•    NLP Practitioner Sertifikası,


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

NLP Teknikleri Eğitimi  eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :


İzmir  NLP Teknikleri Eğitimi için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir NLP Eğitimi ni tıklayabilirsiniz.


İzmir Karşıyaka NLP Teknikleri Eğitimi eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz


Denizli’deki  NLP Teknikleri Eğitimi eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya’daki  NLP Teknikleri Eğitimi eğitimlerimiz için  0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla’daki   NLP Teknikleri Eğitimi eğitimlerimiz     0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - -
Antalya NLP Merkezleri başlıklı 3489 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın