• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Neuro Linguistik Programming

Neuro Linguistik Programming
NLP


Türkçesi Sinir Dili Programlaması olarak çevrilen NLP,kişinin istediklerini elde etmesine imkân veren bir düşünce, uygulama, davranışbiçimleme ve modellemeler tümüdür. NLP Her ferdin haiz olduğu potansiyelin iyimi daha etkin kullanılacağını gösteren modellerden ve stratejilerden oluşur.

NLP kişinin Kendisiyle ve diğer İnsanlarla İletişimidir.Merak, macera hissi, neyin öğrenmeye değer olduğunu ve bildirişimde neyininsanları etkilediğini öğrenme arzusu ile yaşama, kaçırılmaz bir öğrenmefırsatı olarak bakar. Her davranışın uyduğu bir yapı vardır.

Bu yapıyı öğrenebilir, değiştirebilir ve modelleyebiliriz.NLP kendimizin ve başkalarının dünyayı iyi mi anladığını açıklar. Şu an dünyadakişisel gelişim alanındaki en gelişmiş teknolojidir. NLP’yi öğrenen fertalgılarını ve bilgilerini bir zamanlar imkânsız benzer biçimde görünensonuçlara ulaşmak için organize edebilmeyi öğrenir

NLP’ de sorulan şudur; iyi mi yapılır ? Yapabilenler ileyapamayanlar arasındaki fark nedir? Niçin bazıları hayallerini yaşarken,bazıları sürekli ideallerine erişebilmek için kıvranıp duruyor? NLP; önceinsanın doğal olarak neler meydana getirdiğine bakar, bunu tanımlar, nasıl icraettiğini ortaya çıkarır ve sonrasında yaşam deliğinin her alanında yapabileceğitercihleri ona sunar.

Bir bakıma onun yaşama sahasını genişletir.Davranışlarınızdaki kalıpları ve alışkanlıkları tanımaya başladığımızda,yaşamınıza nelerin yardımcı olacağını, nelerin olamayacağını görmeye başlarsınız.NLP’nin amacı, etkili iletişim kurmak ve sürekli gelişmektir.

NLP etkilibildirişim oluşturmak için size gerekli malzemeleri sağlar. Her davranışınuyduğu bir yapı olduğu görüşüyle yola çıkar. Bu yapı; öğrenilebilir,değiştirilebilir ve modellenebilir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

NLP Eğitimi eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Denizli’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaDenizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Antalya’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - - -
Neuro Linguistik Programming başlıklı 3390 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın