• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Eğitimleri Denizli

NLP Eğitimleri Denizli
NLP

İçinde yaşadığımız dünyada insana meydana getirilen yatırımher geçen gün artmaktadır. İnsanın neler başarabileceği ve zihninin ne kadarınıkullanabileceği konusunda sürekli çalışmalar yapılmaktadır.

 

Hepimiz haiz olduğumuz davranış seçeneklerinden, o an içinuygun olanı seçeriz. Repertuarında davranış seçeneği geniş olan insanoğlu durumya da duyguları daha iyi kontrol edebilir. NLP çalışmalarının temel amacıkişiye duygusal ve davranışsal yeni seçenekler sunabilmektir.

 

Herkesin bir gelişim potansiyeli vardır. Değişim ve gelişimiçin ihtiyaç duyulan kaynaklara, istenilen zamanda istenilen yerde ulaşabilmekveya bunlardan en iyi şekilde yararlanabilmektir.

 

NLP ile hayatınızın her alanına müdahale edebilir,öğrenecekleriniz yardımıyla başarı, mutluluk, cesaret, güven, sevgi, değerlilikşeklinde duyguları geliştirebilir ve kontrol edebilirsiniz.

 

Artık günümüzde Psikoterapi ve danışmanlık hizmetlerinde, işdünyasında, sağlıklı yaşamda, sporda, kişisel gelişimde, koçlukta, sağlıkhizmetlerinde, yaratıcılıkta, eğitimde vb. Oldukça alanda NLP’denfaydalanılmaktadır.

 

Denizli NLP Eğitimleri ferdin kim olduğunun farkına varmasını, düşünceleri ile neleryapabileceğini öğrenmesini, isteklerini iyi mi güçlü bir inanç halinedönüştürebileceğini, bu güne kadar bilincinde olmadığı taraflarını keşfetmesini,kısacası yaşamının denetimini iyi mi ele alacağını öğretmeyi hedeflemektedir.

 

Sen;

 

hayatını düzene koymak istiyorsan,

 

Kendini tekrar inşa etmek istiyorsan,

 

Geleceğini yaratırken önüne çıkan engelleri aşmakistiyorsan,

 

Geçmişten gelen tıkanıkların çözümlerine ulaşmak istiyorsan,

 

İsteklerini güçlü birer inanca dönüştürmek istiyorsan,

 

Yaşamında hoşlanılmış olduğun sadece sana zarar verdiğiniorganize ettiğin şeylerden kurtulmak istiyorsan,

 

Burun kıvırdığın ve değiştirmek istediğin bir davranışıyeniden düzenlemek istiyorsan,

 

Duygularını yönetmek içinde bulunduğun negatif ruhhallerinden birkaç saniye içinde kurtularak bunların yerine daha mutlu, rahat,neşeli ve başarılı olmak istiyorsan,

 

NLP ile istenilmeyen durumlardan, arzu edilen durumlara doğruadım atmak, yaşam deliğinizi, değişiklik yapmak adına bakış açınızı, ve yaşayışşeklinizi değişiklik yapmak istiyorsan,

 

İstenmeyen zamanlarda birdenbire seni etkileyen olumsuzduygulardan kurtulmak istiyorsan,

 

Geçmiş kaygılarından kurtulmak ve kendini yenilemekistiyorsan,

 

İyi bir ,iletişimci olmak istiyorsan,

 

Bilinç ile bilinçdışı arasındaki farkı öğrenmek istiyorsan,

 

Kriz anlamış olurunda özgüven sahibi, zor koşullar altındayüksek motivasyona sahip ve azimli olmak istiyorsan,

 

Kendini daha iyi ifade edebilmek istiyorsan,

 

Kendi yolunu özgürce ve güvenle çizebilmek, harekete geçmekiçin gerekli gücü kendinde bulmak istiyorsan,

 

Zararlı olduğuna inandığın alkol, yiyecek, sigara benzerbiçimde yaşamını etkileyen olumsuz alışkanlıklardan kurtulmak istiyorsan,

 

yaşamınızda bulunan kısıtlamalardan, takıntılardan, inançkalıplarından kurtulmak istiyorsan,

 

İş ve özel hayatında dengeyi sağlamak, mutlu ve başarılıolmak istiyorsan,

 

Yaşamını negatif etkileyen istenmeyen alışkanlıklar,fobiler, korkular özgürleşmek istiyorsan,

 

Seni NLP’nin sihirli yaşamına bekliyoruz.

 

 

NLP TEKNİKLERİ - MÜKEMMELLİK ÇEMBERİ

 

 

Eğer dilediğiniz anda kendinize daha fazla sahipolabilseydiniz neler başarabilirdiniz? Eğer hayatınızda olup bittikleri yerden,hakikaten olmalarını arzu ettiğiniz yere aktarabilseydiniz, geçmişinizdekihangi pozitif duyguları yine deneyimlemek isterdiniz? Mükemmellik çemberi tamanlamıyla bunu yapmanızı sağlayacak.

 

1-  Kendine güveniyine Yaşayın. Ayağa kalkın ve zihninizde kendinize çok güvendiğiniz bir anageri dönün. Gördüklerinizi tekrar görerek, duyduklarınızı yeniden duyarak o anıyeniden yaşayın.

 

2-  Mükemmellik  Çemberi, içinizin kendine  güvenledolduğunu hissederken, yerde ayağınızın dibinde renkli bir daire hayal edin.Dairenizin ne renk olmasını istersiniz? Ne kadar güçlü bulunduğunu belli edenyumuşak bir ses çıkarmasını da ister misiniz? Güven duygusu doruk noktasınavardığında, dairenin dışına çıkın ve hissettiğiniz o duyguları dairenin içindebırakın. Bu alışılmadık bir ricadır ve siz bunu yapabilirsiniz.

 

3-  İpuçlarını Seçin.Şimdi gelecekte, bu kendine güven duygusunu sezmek isteyeceğiniz belirli birsüre düşünün. O, aynı kendine güven duygusunu hissetmenizden derhal önce,çevrenizde neler olacağını görün ve duyun. İpucu, öğretmeninizin ya damüdürünüzün kapısı veya sınıfta bir konuşma yapmadan önce tanıtılışınızolabilir. Yahut heyecan duyduğunuz bir imtihan anı. Bu ipuçlarını seçmedeözgürsünüz. İhtiyaç duyduğunuz ipucunu seçin.

 

4-  Bağlantı   Kurun.  Bu   ipuçları   zihninizde  netleşir netleşmez, dairenin içine girin ve o duyguyu tekrar yaşayın.Gelecekte bu duygular elinizin altındayken, o olayın başınızdan geçtiğini hayaledin.

 

5-  sonuçları denetimEdin. Şimdi yeniden dairenin dışına çıkın ve o duyguları dairenin içindebırakın. Dairenin dışındayken, yaşayacağınız o vakayı yeniden düşünün. Buitimat duygusunun size otomatik olarak geldiğini göreceksiniz. Bu, kendiniziçoktan o olay için önceden programlamış olduğunuz anlamına gelir. Onudüşündükçe kendinizi daha iyi hissediyorsunuz ve daha gerçekleşmedi bile.Gerçekleştiğinde kendinizi doğal olarak daha kendinden kararlı davranırkenbulacaksınız.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


NLP Eğitimi  eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :


İzmir  NLP Eğitimi için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir NLP Eğitimi ni tıklayabilirsiniz.


İzmir Karşıyaka NLP Eğitimi eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz


Denizli’deki  NLP Eğitimi eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya’daki  NLP Eğitimi eğitimlerimiz için  0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla’daki  NLP Eğitimi eğitimlerimiz     0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
NLP Eğitimleri Denizli başlıklı 3708 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın