• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Karşıyaka

NLP Karşıyaka
NLP

"Neuro Linguistic Programming" bir diğer söyleyiş ile Sinir Dili Programlaması olarak tanımlanan NLP hem bilinci bununla birlikte şuuraltını etkin bir halde kullanmak için zihinsel sürecin yine yapılandırılması tekniğidir. En genel anlamda, zihni kullanma kılavuzudur.

İnsan beyninin bilgisayarlar benzer biçimde bir yazılım kullandığı gerçeğinden yola çıkmış ve beyni mükemmel donanımlı biyolojik bir bilgisayar olarak kabul etmiştir. İşte NLP bir süre içinde beyinde meydana gelebilecek hata ve bazı bozulmalarından kaynaklanan duygu ve davranım sorunlarını gidermeye ve bu biyolojik bilgisayarı daha verimli kullanmaya yönelik bir sistemdir.

Her davranışımızın temelinde derin yapıdaki kodlamaları ifade eden geri besleme sürekli olarak yapılmaktadır. Bu tablonun içinde ve dışında kalan bütün davranışlarımız modellenebilir, öğretilebilir ve değiştirilebilir.

Hangi konuda nelerin işe yarayabileceği ise öğrenilmiş bilgilerin davranışlara aktarılması ile mümkün olabilmektedir. Bunun içinde öğrenmek, yürütmek ve bilginin bilincinde olmadığımız yeterlilik düzeyinde kullanılabilir olması gerekmektedir.

NLP beyinde var olan her duygu, düşüncenin ve hatıranın belli bir kodlama sistemi ile kaydedildiğini bulmuş ve bu kodlama sisteminin şifresini çözmüştür. İlgili NLP Eğitimlerini kullanarak bu kodları, bu nedenden ötürü o duygu düşünce veya hatıranın içeriğini değiştirebiliriz. Bu yolla bizlere hastalık veren veya bizi sınırlayan negatif fikir ve duyguları pozitife çevirmemiz yada tam tersini yapmamız mümkündür.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

NLP Eğitimi eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir NLP  Teknikleri eğitimi için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Teknikleri eğitimi için 0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz
 

 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
NLP Karşıyaka başlıklı 2526 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın