• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Sertifika Eğitimi

NLP Sertifika Eğitimi
NLP

NLP beynimizin nasıl çalışmış olduğunu, sözcüklerin beynimiz ile iyi mi etkileşim kurduğunu ve istediğimiz sonuçlara ulaşmak için davranışlarımızı iyi mi organize edeceğimizi araştırır.   

NLP; satış öncesi hazırlık, müşteri ile karşı karşıya gelme, ihtiyaç belirleme, ürün/hizmet tanıtımı, itirazların karşılanması, satışın kapatılması, satış sonrası hizmet, müşteri ilişkileri ve satışçının kişisel motivasyonu benzer biçimde tüm satış mevzu başlıklarında bizlere etkili ve derhal uygulanabilecek teknikler sağlamaktadır.

Her kişinin kendisine göre bir iç diyaloğu vardır. Bu eğitim ile birlikte, bahsedilen iç diyalogu nasıl ayarlayacağımızı öğrenirken insanlar ve çevreyle çok daha uyumlu ve ahenk içinde iletişim kurmanın yöntemini inceleyeceğiz. Dilimizin bizi iyi mi programlandığını görecek beyni tekrar programlamayı öğreneceğiz.

İnsan beyni tıpkı bir bilgisayar gibidir. Beynimize iyi mi bir tip kodlama verilirse o kodlamalar doğrultusunda bildirişim kurarız. Bu yanlış kodlar iş ilişkilerimize yansır, bunun arkasından mutsuz ve huzursuz oluruz. Bu yanlışlıkları görmez yine tekrar bildirişim hataları yaparız.

Kişinin yaşamına pozitif bir bakış açısı getirmesini elde eden bu fikir sistemi ile, bireylerin vakalara karşı daha esnek ve duyusal keskinliğe haiz bir şekilde yaklaşmasını sağlar. Genel olarak insanoğlu ulaşmak istedikleri hedefe varmak için birsürü yol dener ve başarısız oldukça umutsuzluğa kapılır.

Sadece NLP ile kişi; başarısız olmasının sebebi şansızlığına veya kötü kadere değil, yanlış fikir sisteminden meydana gelen davranışlarına bağlar. Bir hayli fazla denenmiş olduğu hale elde edilemeyen başarı, ferdin uyguladığı yanlış yöntemlerden ya da kendi düşünce yapısının hatalı olmasından kaynaklanır.

NLP biliminin kullandığı profesyonel teknikler yardımıyla geçmişte yaşadığınız ve şuan ki düşünce yapınızı olumsuz yönde etkileyen kötü tecrübelerin etkisinden tamamen kurtularak, geleceğe çok daha pozitif ve motive olmuş şekilde bakabilirsiniz. Mutluluğunuz için doğru motivasyonu kaybetmeden, karşınıza çıkacak engellere hazırlıklı olacaksınız.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 


NLP Eğitimi eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir NLP  Teknikleri eğitimi için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Teknikleri eğitimi için 0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Antalya NLP Teknikleri eğitimi için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Denizli  NLP Teknikleri eğitimi 0 (258) 213 0 999 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla  NLP Teknikleri eğitimi 0 (258) 213 0 999 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - -
NLP Sertifika Eğitimi başlıklı 3025 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın