• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Teknikleri İzmir Alsancak

NLP Teknikleri İzmir Alsancak
NLP

Nlp, yeni gelişen teknoloji ve bilimin ışığında insan beynini ve insanı inceler. Beynimizi çocukluğumuzdan başlayarak nasıl programladığımızı, dış dünyayı iyi mi idrakladığımızı, iyi mi iletişim kurduğumuzu ve hepsi nasıl değiştirebileceğimizi inceler.

NLP şunları konu alır ;  iletişim,  içsel deneyim,  Dilin etkileri,  Üstün davranışı biçimlendirme, Beynimizi nasıl kullanırız.  Bu sistem sonuç alma bakımdan diğer terapilere göre daha az süre almakta ve etkili olduğu gözlenmekteydi.

Daha ileresinde yapılan eğitimlerde NLP, deneyimlerin insan zihnindeki düzenlenişi,  bunun sonucu olarak kullanılan dil ve anlamlandırma benzer biçimde alanlarda, deneyimlerin soyut yapısıyla ilgilenen bir sistemler bütünü olarak kendini kabul ettirmiştir.

NLP yapısı itibari ile bir modelleme olduğu için tıpta,  iş dünyasında,  terapide,  eğitimde,  sporda ve birçok alanda kullanılmaktadır.

Bu çalgılar iş yaşantısında, işe alma, eğitim, satış, görüşme ve yönetimde; iş dünyası dışında ise eğitim, hukuk ve spor alanlarında kullanılmaktadır. Bununla beraber NLP bir tek teknik ve çalgılardan ibaret değildir.

NLP, merak, bulgu ve eğlence’nin üzerine kurulu bir düşünme biçimidir. NLP’nin Neuro kısmı, bütün duygularımızı, düşüncelerimizi ve bu tarz şeylerin bedenimiz üzerindeki etkilerini kapsar. Canımız sıkıldığı zaman başımız ağrır. Başımız ağrıdığında canımız sıkılır.

Bütün hepsi, düşüncelerimizin bedenimiz ve sinir sistemimiz üzerindeki yansımalarıdır. NLP ile, düşüncelerimizi ve duygularımızı yönetebiliriz. Tüm tinsel süreçlerimiz için, uygulanabilecek bir NLP tekniği vardır.

Linguistic kısmı, tinsel konuşmalarımızı, duyduklarımızı, dinlediklerimizi kapsayan iletişim alt yapısıdır. Kendi tinsel konuşmalarımız bazen bizi çıkmaza sokabilir. Uzun süre bir acı dolu durumu kendi kendimize yeniden ettiğimizde,  bu konum mevcud problemi daha da büyütür.

NLP’nin Linguistic kısmı, manevi konuşmalarımızı yine düzenlememizi sağlar. Programming kısmı ise, bütün bu değişiklik süreçlerini, etkili ve kalıcı bir davranış olarak bilinçaltımıza yerleştirme sürecidir. Bir şeyi bir defa yapmak ya da düşünmek, onu hayatımızı sonuna kadar yapacağımız anlamına gelmez. Programlama kısmı, değişimi gelecekte de yaşamamızı sağlayacak olan davranış kalıplarını oluşturmamızı sağlar.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

NLP Eğitimi eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Denizli’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaDenizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Antalya’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
NLP Teknikleri İzmir Alsancak başlıklı 2269 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın