• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Testi

NLP Testi
NLP

Birey vakaları görme, işitme, dokunma, tatma ve koklama kanalları ile algılar. Öncelikli kanalları farklı olan ve bunun farkında olmayan kişilerin birbirini anlaması kolay değildir. Kimi zaman ilk kere karşılaştığımız bir birey ile derhal kaynaşmamız veya aynı frekansta olmadığımızı düşünüp iletişimi kesmemiz rastlantı değildir. Hiç kimse yalnız görsel, işitsel ya da dokunsal değildir. Yalnız bir tanesi diğerlerine göre daha baskındır. Eğer birey tüm temsil sistemlerini tanır ve kullanırsa hayatta daha başarılı olacaktır.

Dokunsal Kişilik: Bunlar günü gününe yaşayan, gelecek vizyonları olmayan, geçmişle ilgilenmiyorlar; geçmiş ile gelecek arasında, "gün"de hapsolmuş kişiler. Gününü yaşayan ve gününü kurtaranlar. Karşılığı mukaddes Metinlerde "Beşer"dir ve tüm öğretiler, bu varlıkları beşerden insana sıçratma tembihleri verir. Meydana getirilen kurallarda bu amaçlıdır.

İşitsel Kişilik: Bugün gençlerin her yerde müzik dinleyip tepinmelerinin bir nedeni de bu kişiliğin geçişleridir. Bu yüzden muhteşem senfonik şiirler, müzikaller, operalar yapılmıştır.

Müzikle insanlar tedavi edilmiştir, geçmişte. Kişilerin titreşimleri ile bozuk bedensel titreşimler dengelenmeye çalışılmış ve yükselmek için altlık hazırlanmıştır. Bazı yarışmalarda görürsünüz. Kişiye bir şarkı söyletilir. Kulaklıkla da başka bir müzik dinletilir. Kısa süre sonrasında yarışmacının kendi şarkısı bozulur ve kulaklıktan gelen şarkıya kayar; işte bu müzikle tedavinin temel yaklaşımıdır.

Kişinin saplantıları, kurguları, tortuları o kişiliği dengeleyen makam ile silkelenerek temizlenir yada dengelenir.

Görsel Kişilik: Yeni sıçranılan bu boyutun yaşadığı engel ise, görkemli gelecek vizyonuna karşı, geçmişi hemen hemen tamamen devreden çıkarmasıdır. Hayatta günümüz kişilerine bakmış olduğumuz zaman, görkemli gelecek tasarımları olan fakat geçmişle hiç ilgilenmeyen, bihaber kişilerle karşılaşmak mümkündür.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

NLP Eğitimi eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir NLP  Teknikleri eğitimi için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Teknikleri eğitimi için 0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Antalya NLP Teknikleri eğitimi için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Denizli  NLP Teknikleri eğitimi 0 (258) 213 0 999 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla  NLP Teknikleri eğitimi 0 (258) 213 0 999 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - - -
NLP Testi başlıklı 3500 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın