• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP VE RUH HALİ

NLP VE RUH HALİ
NLP

Bazı insanlar için benzetmeler yapıldığını duymuşsunuzdur, “ayı şeklinde adam!”, “Yılan gibi kadın!”, “Maymun gibi çocuk!” örneklerinde olduğu benzer biçimde…

 

aslında resimli romanlardaki gibi ‘bir özellik’ abartılmakta ve bir ‘tip’ imgesi oluşmaktadır. “Ha o mu yaramaz!” örneğinde olduğu şeklinde insanlarla ilgili önyargılar ve imgeler vardır herkesin kafasında. Peki bu niçin olmaktadır? Çünkü bazı ruh hallerini diğerlerinden daha fazla ziyaret ederiz. Başka ruh hallerinde dolaştıktan sonrasında kendimizi evimize dönmüş gibi hissettiğimiz ruh halimiz bizim ‘Genel Ruh Halimiz’dir. Bunu dört açıdan değerlendirin:

 

1.  Fizyolojiniz: Bedeninizin durumu, sağlıklı ve dengeli oluşu. Tipik duruşunuz. Bir ressam karikatürünüzü çizseydi hangi kısımları öne çıkarırdı. Enerji düzeyiniz ve bu enerji düzeyinizin yürüyüşünüze, duruşunuza ve oturuşunuza etkisi. Trans çalışmaları sakinleşmenizi ve manevi kaynaklarınızla dolmanızı sağlayabilir.

 

2. Düşünceleriniz: Dikkatiniz dağınık mı yoksa berrak ve keskin mi. Farkındalığınız açık mı kapalı mı. Zihinsel enerji düzeyiniz aşağıda mı, yukarıda mı. Zihinsel resimlerinizin, sözcüklerinizin ve duygularınızın tümüyle farkında mısınız? Meditasyon size zihin açıklığı kazandırabilir.

 

3.  Baskın Duygusal Haliniz: Baskın duygusal haliniz mutluluk mu üzüntü mü öfke mi yoksa sıkıntımı ? Kalp temelli görselleştirme egzersizi, sevgi ve şefkat odaklı meditasyon ve trans çalışmaları baskın duygusal halinizi değiştirebilir. Kabınızda ne varsa, dışınıza o taşar.

 

4. Tinsel Durumunuz: Kendinizden daha büyük ve daha yüksek bir ‘varlık’ ile bağlantı kuruyor musunuz? Bunu istediğiniz şeklinde düşünün. Tanrı, Ruh, Enerji ya da insanlık gibi bir ‘Varlık’ olabilir. NLP çalışmalarında, Nörolojik Düzeyler Tablosunda Kimlik Ötesi denilen alandır burası. ‘Christ Bilinci de denilen alandır. Beden, Zihin, Ruh, Christ Bilinci.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


NLP Eğitimi  eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :


İzmir  NLP Eğitimi için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir NLP Eğitimi ni tıklayabilirsiniz.


İzmir Karşıyaka  NLP Eğitimi eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz


Denizli’daki  NLP Eğitimi eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya’daki  NLP Eğitimi eğitimlerimiz için  0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla’daki  NLP Eğitimi eğitimlerimiz     0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
NLP VE RUH HALİ başlıklı 3150 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın