• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Antalya NLP Eğitimleri

Antalya NLP Eğitimleri
Seçiniz

NLP ( Neuro Linguistic Programming ) Türkçe de  Sinir Dili yada Duyu Dili programlaması olarak söyleniş edilmektedir. Sadece bu ifade çok açık olmamakta,  insanoğlunun anlaması ve hayatta ne işe yaradığına dair de  bir kolaylık sağlamamaktadır.

NLP, en sıradan haliyle  bir modelleme sistemidir. NLP, bireyin bulunduğunun daha iyi versiyonu olabilmek yönünde çalışma yapar. Düşünceler beyinde, duygular ise beden de kodlanır. NLP, ferdin geçmişle barışmasını, geçmişte yaşanılan  negatif duyguların silinmesine ve  hafızadaki dosyaların  kapatılmasına destek verir.

Kaygı, tehlike, fobi, iç ses, inançların değiştirilmesi benzer biçimde bir çok çalışmayı kapsar. Bunlardan kurtulmakla geçmişten arınıp, ferdin hafiflemesine ve geleceğine odaklanmasını sağlar. Bugünde yaşamayı ve geleceği planlamaya destek verir.

Neuro ile;  insanoğlunun görme, işitme, hissetme, koklama ve tatma duyuları ve bu duyuların yönetildiği beyin ve sinir sistemi vurgulanır.

Linguistic ile; yaşam deneyimlerinin dil vasıtası ile kodlanması, dilin deneyim edinme ve değişiklik süreçlerindeki etkisi vurgulanır.

Programming ile arzu edilen değişimleri gerçekleştirmek üzere, duygu, fikir ve davranışlarımız üzerinde, bilgili yada bilinçdışı akıl yardımıyla meydana getirilen gene düzenleme biçimi vurgulanmaktadır.
NLP (Neuro Linguistic Programming), mükemmelliği ve niteliği inceler.

Göze çarpan birey ve organizasyonların bu göz alıcı neticeleri ne şekilde ettiklerini araştırır. Bu yöntemleri diğer insanoğlu da aynı yahut benzer neticelere ulaşmak için kullanabilirler. Bu sürece modelleme denilir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

NLP Eğitimi eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Denizli’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaDenizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Antalya’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - -
Antalya NLP Eğitimleri başlıklı 2461 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın