• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Antalya NLP Eğitimlerimiz

Antalya NLP Eğitimlerimiz
Seçiniz

Nlp  Nedir ? (Neuro Lınguıstıc Programmıng) Neuro: Merkezi Sinir Sistemi ( beyin-zihin) ve özellikle  görmüş olduğumuz, kokladığımız hissettiğimiz,tattığımız,işittiğimiz duyuları ifade eder.Bunlar dış dünya ile iletişim kurma araçlarımızdır.

Linguistic: İletişim aracı ve düşünceler için araç olarak kullanılan dili tanımlar.

Programming: İstenilen değişimleri meydana getirmek üzere duygu, fikir ve davranışlarda zihin yardımıyla yine düzenlemeler kastedilmektedir. NLP eğitiminde, kendinizle ve başkalarıyla kurmuş olduğunuz bildirişimi pekiştirmeyi öğreneceksiniz.

Bu eğitimde kendi potansiyelinizi ve öz kaynaklarınızı keşfedip, iyi mi daha etkili bir şekilde kullanabileceğinizi, yaratıcılığınızı geliştirmeyi ve yeni öğrenme stratejilerini entegre etmeyi, esir ruh hallerinden kurtulup hızlı bir şekilde özgüven ve enerji  dolu bir hal almayı ve böylelikle yaşam kalitenizi artırmayı öğrenirsiniz.
NLP mezuniyet belgesi eğitiminde, Temel NLP informasyon ve teknikleri, teorik ve uygulamalı olarak verilir.
   
Eğitimin amacı,
NLP tekniklerinin  yaşam içindeki görevli ve yaratıcı kullanımını sağlamak olduğu şeklinde, gerek özel gerekse iş yaşamında insanlar arasındaki iletişim süreçlerinin etkinliğini geliştirebilmektir.

®NLP Bir Davranış Biçimidir. Merak, macera hissi, neyin öğrenmeye kıymet olduğunu ve bildirişimde neyin insanoğlu etkilediğini öğrenme arzusu ile  kaçırılmaz bir öğrenme fırsatı olarak bakar.

®
NLP(Neuro Linguistic Programming)  Bir Yöntemdir. Her davranışın uyduğu bir yapı vardır. Bu yapıyı öğrenebilir, uygulayabilir, değiştirebilir ve modelleyebiliriz. Duyularımızla da hangi davranışın yararlı ve etkili bulunduğunu anlayabiliriz. NLP kendimizin ve başkalarının dünyayı nasıl anladığını açıklar. Şimdi dünyada kişisel gelişim alanındaki en ileri düzey teknolojidir.

®
NLP(Neuro Linguistic Programming)  Bilimdir. NLP’ yi oluşturan çalışmalar uzun soluklu çalışmalar sonucu birikimli olarak ilerleyerek ortaya çıkmıştır.

®
NLP(Neuro Linguistic Programming)  Bir Sanattır. Bunun sebebi mükemmelliği hedeflemesidir. Sanatta da gelişim her süre sınırsızdır. Beynimizin potansiyelinin hakkını veremiyoruz. Bizim beynimizi kontrol etmemiz gerekirken beynimiz bizi kontrol ediyor. Kendi yaşamınızı başkalarının yönlendirmesine, yönetmesine izin vermeyin. Nlp tekniklerini kullanarak istediğiniz hedeflere mükemmel bir halde ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

NLP Eğitimi eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Denizli’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaDenizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Antalya’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - -
Antalya NLP Eğitimlerimiz başlıklı 2488 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın