• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Antalya NLP Kursu

Antalya NLP Kursu
Seçiniz

1970’li yılların başında, dilbilimci John Grinder ile matematikçi Richard Bandler, başarıyı meydana getiren etmenleri merak ettiler. Niçin kimi insanoğlu başarıyı elde edebiliyorlar ve kimileri ise bundan yoksun kalıyorlar. Başarılı olanları öbürlerinden ayıran en önemli etmen neydi? Ve birbirinden farklı alanlarda etkinlik gösteren, fakat çok başarılı oldukları ispatlanmış insanları incelemeye başladılar.

Bu insanlardan bazıları, Virgin Satir (Aile Terapisti), George Bateson (Antropolog), Fritz Persl (Gestaltın kurucusu), Milton Erickson (modern hipnoterapinin kurucusu)’dur. Ve giderek farkına vardıkları şey, başarı ne kadar kişiye özel bir süreç benzer biçimde gözden de, ne kadar kişiye özgün olsa da, başarılı olan insanlar ortak bir ana kalıp kullanıyorlardı. Çoğu süre kendilerinin bile farkında olmadıkları bir strateji uyguluyorlardı. Ve detaylar ne kadar fazla olsa da, başarının stratejisi ortak bir ana kalıp içerisine oturuyordu.

NLP'nin Faydaları  idrakların genişlemesi Dilin doğru bir şekilde kullanımı Davranış modellemesi yapabilme İçimizdeki mevcut kaynakların etkin kullanılması Ruh halinin istendiğinde değişmesi kolay bir şekilde uyum sağlama Korkulardan tamamen kurtulma Özgüven geliştirme NLP'nin Uygulama Alanları Eğitim dünyasında NLP İş yaşamında NLP Sağlık alanında NLP Terapi esnasında NLP Kişisel Gelişim üzerinde NLP Aile içi İletişim içerisinde NLP ANTALYA NLP EĞİTİMİ SİZE VE AİLENİZE NELER KAZANDIRIR?

Bilinçdışı Zihnin Öğrenme Becerileri: bilinçdışı zihnin çalışma prensiplerini öğrenerek, sizi sınırlayan alışkanlıklarınızı hangi şekilde öğrendiğinizi keşfedip, sizi hedeflerinize doğru götürecek yeni alışkanlıkları iyi mi kazanacağınızı yaşayarak öğreneceksiniz.

İletişim:Aileniz, arkadaşlarınız ve iş yaşamınız içerisindeki insanlarla bildirişim etkinliğiniz önemli derecede artacak. Aynı zamanda kullandığınız dil ve kelimelerin bütün davranışlarınızı ne şekilde programladığını ve bunun da sizin dünya deneyiminizi direkt nasıl etkilediğini anlayacaksınız.

Duyguların Yönetimi: Duygularınızı nasıl  kontrol edip, yönlendirebilceğinizi öğreneceksiniz.

Geleceğinizi Oluşturmak: Hayalini kurduğunuz geleceğinizi elde etmek için zihninizi ne şekilde kullanabileceğinizi ve davranışlarınızı nasıl programlayabileceğinizi öğreneceksiniz.

Kişisel Motivasyon Kazanmak: Kişinin kendisini  hangi yöntemlerle motive edebileceğinizi öğreneceksiniz.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. NLP eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir NLP Kursu tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki NLP eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Kursu tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - -
Antalya NLP Kursu başlıklı 2651 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın