• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Antalya NLP Merkezi

Antalya NLP Merkezi
Seçiniz

Çocukların özgüveninin temeli sıfır-altı yaşlan arasında başlar. Bilinçaltında bulunan mesajlar hiçbir vakit yok olmaz. Bilince çıkarılıp göz önüne atılmadığı sürece yaşamımızı bilincinde bile olmadan yönetir. Ergin ve yetişkinlik dönemlerinde yaşamış olduğumuz başarısız durumların, korkuların, dengesiz ilişkilerin, bedensel, zihinsel ve duygusal hastalıkların alt yapısında çocukluğumuzdan gelen sağlıksız bilinçaltı düzeni vardır Cari Gustav Jung'un dediği şeklinde: bilinçaltımızdaki kayıtlar bilince çıkmadıkça karşımıza kader olarak çıkar.

Nlp duygu ve düşüncelerimizi, bizi daha iyi bir duruma getirecek şekilde kullanmanın yollarını gösterirken, iç ve dış iletişimimizin nasıl olması icap ettiğini de anlatır. Son yıllarda NLP ile satış ve pazarlama alanında birçok düzenleme  yapılmıştır. NlpNin çok çeşitli kullanım bölgeleri vardır. Bunlardan bazıları eğitim, aile içi iletişimi, sağlık, iş dünyası,terapi, spor ve bireysel danışmanlıktır. Doğrusu hayatın her alanında Nlp’yi kullanabiliriz.

NLP Teknikleri;

Kalibrasyon: Satış görüşmesi

Sırasında müşterimizin tepkilerini okuma becerisidir.

Uyum: Müşterimizin

fizyoloji, psikoloji ve düşünme sistemi ile uyum sağlama becerisidir.

Eşleşme ve aynalama: Müşterimizin

kullandığı sözcükler, ses yüksekliği, ses hızı, beden dili unsurları ile eşleşme ve bu unsurları aynalama becerileridir.

NLP''nin

Kalibrasyon, eşleşme, aynalama ve uyum becerileri; olumlu bir ilk izlenim yaratmamıza ve satın alan ile aramızda itimat ortamının oluşmasına katkı sağlar. Çocukların özgüveninin temeli sıfır-altı yaşlan arasında başlar. Bilinçaltında bulunan mesajlar asla bir süre yok olmaz.

Bilince çıkarılıp göz önüne atılmadığı sürece yaşamımızı farkında bile olmadan yönetir. Ergin ve yetişkinlik dönemlerinde yaşadığımız başarısız durumların,, korkuların, dengesizilişkilerin, bedensel, zihinsel ve duygusal hastalıkların alt yapısında çocukluğumuzdan gelen sağlıksız bilinçaltı düzeni vardır

Cari Gustav Jung?Undediği gibi: bilinçaltımızdaki kayıtlar bilince çıkmadıkça karşımıza kader olarak çıkar. Nlp duygu ve düşüncelerimizi, bizi daha iyi bir duruma getirecek şekilde kullanmanın yollarını gösterirken, iç ve dış iletişimimizin nasıl olması icap ettiğini de anlatır.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

NLP Eğitimi eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Denizli’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaDenizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Antalya’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - - -
Antalya NLP Merkezi başlıklı 2706 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın