• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

İzmir Karşıyaka Nlp Eğitimleri

İzmir Karşıyaka Nlp Eğitimleri
Seçiniz

Nöro Linguistic Programming (Sinir Dili Programlaması) NÖRO (nöro) = Nörolojik sistem vücudumuzun fizyolojik faaliyetlerini ve beş duyu organımızdan gelen detayları uygulama yöntemidir.

LINGUISTIC (linguistik) = Kullanılan dilin çevremizdeki insanlarla ve kendimizle kurduğumuz bildirişimini ve etkilerini şekillendirir.

PROGRAMMING (Programlama) = Zihni süreçleri ifade eder. Bilgisayar bilimindeki programlama teriminin insan üzerine uygulanmış halidir. NLP için kişinin kendisini, en mükemmel olabilme sanatı yada zihnin kullanma kılavuzu da diyebiliriz. NLP kişisel deneyimlerin dizgesel doğasını araştıran bir bilimdir.

NLP, (Nöro Linguistik Programming), veya “sinir dili programlaması”, nörolojimizin yeni algı düzeyleri ve sonuçlar üretme düzeyinin bir sınırı olmadığını, ona bu sınırı, Dil yapılarını kullanarak, bizim verdiğimiz tezini savunur. Başarılı bir kişiyi modellemek demek, aslına bakarsan, bizi aynı alanda başarısız kılan programımızı fark etmek ve onu bizi başarılı kılacak bir öteki programla değiştirmek anlamına gelir.

NLP Platformu, ne kadar bizlere öyle gelmese de, insanın, meydana getirmiş olduğu yaşamı, nörolojisini programlayarak kendisinin belirlediğini ortaya çıkarır. NLP, insanoğlunun yüzey yapıdaki çalkantılı varoluşunun, derin yapısındaki nörolojik programlamayla ilgili olduğunu ortaya koyar.

Ve bu süreç, bununla beraber arzu edilen başarıyı veya sonucu elde etmek için gerekli yeni programın hangisi olduğunu da ortaya koyar. NLP’de enteresan olan, nörolojiye farklı seçenekler kazandırmanın, zor olmayıp aksine çok basit olduğudur. Bu süreç, insanın kendi algı ve farkındalığıyla boğuşmasını gerektirmez.

NLP’de ilerleyen dil ve davranış kalıplarının doğrudan uygulanmasıyla nörolojik proses, farklı duygu, düşünce ve davranış seçenekleri üretecek şekilde tekrar düzenlenir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

NLP Eğitimi eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Denizli’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaDenizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Antalya’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - - - -
İzmir Karşıyaka Nlp Eğitimleri başlıklı 2129 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın