• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

İzmir NLP Eğitimi

İzmir NLP Eğitimi
Seçiniz

1970’li yıllarda, dilbilimci John Grinder ile matematikçi Richard Bandler, başarıyı oluşturan faktörleri merak ettiler. Niçin bazı kişiler başarıyı yaratabiliyorlar ve bazıları ise yakalayamıyorlar. Başarılı olanları diğerler insanlardan ayıran şey neydi? Ve birbirinden farklı alanlarda çalışan, fakat alanlarında çok başarılı oldukları kanıtlanmış insanları incelemeye başladılar. Bu insanlardan bazıları, Virgin Satir (Aile Terapisti), George Bateson (Antropolog), Fritz Persl (Gestaltın kurucusu), Milton Erickson (çağıl hipnoterapinin kurucusu)’dır.

Ve git gide farkına varmaya başladıkları şey, başarı ne kadar özgün bir süreç gibi gaslıkse de, ne kadar bireye özel gaslıkse de, başarılı olan insanoğlu ortak bir ana kalıp kullanıyorlardı. Çoğu zaman kendilerinin bile farkında olmadıkları bir strateji uyguluyorlardı. Ve detaylar ne kadar varlıklı olsa da, başarının stratejisi ortak bir ana kalıp içine oturuyordu.

NLP Eğitim mevzu Başlıkları:

Temsil Sistemleri Görsel, İşitsel, Kinestetik ve Dijital Göz Erişim İpuçları Meta Model Silme, Bozma ve Genelleme NLP ve Hipnoz İlişkisi Duyguları Yönetmek Duygusal değişiklik devri pozitif Duyguları oluşturmak ve artırmak Mükemmellik Çemberi negatif Duyguları Azaltmak ve Yok Etmek İlgili ve İlgisiz Konuma Geçmek Çapa Atma Yığma Çapalar, Çöken Çapalar ve Zincirlenen Çapalar yine Çerçeveleme Swish Tekniği vakit Çizgisi zamanını daha verimli ve etkin kullanabilmek ve kısa bir sürede daha verimli sonuçlar elde edebilmek, Motivasyon Uzaklaşmacı Motivasyon Yaklaşmacı Motivasyon Motivasyon Teorileri Kişisel Vizyon yöntemleri İnanç değişiklik yapma Süreci Sınırlayıcı İnançları değiştirme şekilleri Etkili Hedefler Belirlemek Hedef Belirleme yöntemleri NLP, başarı stratejilerini modellemenin mümkün olduğu önermesinden yola çıkarak doğdu. Önerme şuydu; Başarı mutlaka modellenebilir. Ve bir alanda etkinlik gösteren başarılı kişi modellenerek, minimum o fert kadar başarılı olmak mümkündür.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

NLP Eğitimi  eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir  NLP Eğitimi için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir NLP Eğitimi ni tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Eğitimi eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli’daki  NLP Eğitimi eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  NLP Eğitimi eğitimlerimiz için  0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki  NLP Eğitimi eğitimlerimiz     0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - -
İzmir NLP Eğitimi başlıklı 9582 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın