• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Danışmanlık

NLP Danışmanlık
Seçiniz

1970’li yılların başlangıcında, dilbilimci John Grinder ile matematikçi Richard Bandler, başarıyı gerçekleştiren etmenleri merak ettiler. Niçin kimi insanoğlu başarıyı elde edebiliyorlar ve kimileri ise bundan yoksun kalıyorlar. Başarılı olanları öbürlerinden ayıran en önemli etmen neydi?

Ve birbirinden farklı alanlarda etkinlik gösteren, fakat çok başarılı oldukları ispatlanmış insanları incelemeye başladılar. Bu insanlardan bazıları, Virgin Satir (Aile Terapisti), George Bateson (Antropolog), Fritz Persl (Gestaltın kurucusu), Milton Erickson (çağıl hipnoterapinin kurucusu)’dur.
Çoğu zaman kendilerinin bile bilincinde olmadıkları bir strateji uyguluyorlardı. Ve detaylar ne kadar varlıklı olsa da, başarının stratejisi ortak bir ana kalıp içerisine oturuyordu.

NLP'nin Faydaları idrakların genişlemesi

Dilin doğru bir halde kullanımı

Davranış modellemesi yapabilme

İçimizdeki mevcut kaynakların etkin kullanılması

Ruh halinin istendiğinde değişmesi

Basit bir halde uyum sağlama

Korkulardan tamamen kurtulma

Özgüven geliştirme

NLP'nin Uygulama Alanları

Eğitim dünyasında

NLP İş yaşamında

NLP sağlık alanında

NLP Terapi esnasında

NLP Kişisel Gelişim üzerinde

NLP Aile içi İletişim içerisinde

NLP ANTALYA NLP EĞİTİMİ SİZE VE AİLENİZE NELER KAZANDIRIR?

 •Şuurdışı Zihnin Öğrenme Becerileri: bilinçdışı zihnin çalışma kurallarını öğrenerek, sizi sınırlayan alışkanlıklarınızı hangi şekilde öğrendiğinizi keşfedip, sizi hedeflerinize doğru götürecek yeni alışkanlıkları nasıl kazanacağınızı yaşayarak öğreneceksiniz.

 •İletişim:Aileniz, arkadaşlarınız ve iş yaşamınız içindeki insanlarla iletişim etkinliğiniz önemli derecede artacak. Hem de kullandığınız dil ve cümlelerin bütün davranışlarınızı ne şekilde programladığını ve bunun da sizin dünya deneyiminizi doğrudan iyi mi etkilediğini anlayacaksınız.

•Duyguların Yönetimi: Duygularınızı ne şekilde denetim edip, yönetebileceğinizi öğreneceksiniz.

•Geleceğinizi Oluşturmak: Hayalini kurduğunuz geleceğinizi elde etmek için zihninizi ne şekilde kullanabileceğinizi ve davranışlarınızı nasıl programlayabileceğinizi öğreneceksiniz.

•Kişisel Motivasyon Kazanmak: Kendi kendinizi hangi yöntemlerle motive edebileceğinizi öğreneceksiniz.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

NLP Eğitimi eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Denizli’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaDenizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Antalya’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - -
NLP Danışmanlık başlıklı 2143 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın