• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Eğitimi Nedir?

NLP Eğitimi Nedir?
Seçiniz

Nöro Linguistic Programming (Sinir Dili Programlaması) NÖRO (nöro) = Nörolojik sistem vücudumuzun fizyolojik faaliyetlerini ve beş duyu organımızdan gelen bilgileri uygulama yöntemidir.

LINGUISTIC (linguistik) = Kullanılan dilin çevremizdeki insanlarla ve kendimizle kurduğumuz bildirişimini ve etkilerini şekillendirir.

PROGRAMMING (Programlama) = Zihni süreçleri ifade eder. Bilgisayar bilimindeki programlama kavramının insan üzerine uygulanmış halidir. NLP için ferdin kendisini, en iyi versiyonu olabilme sanatı veya zihnin kullanma kılavuzu da diyebiliriz.

NLP kişisel deneyimlerin sistematik doğasını araştıran bir bilimdir. NLP, (Nöro Linguistik Programming), yada “sinir dili programlaması”, nörolojimizin yeni algı düzeyleri ve neticeler üretme düzeyinin bir sınırı olmadığını, ona bu sınırı, Dil yapılarını kullanarak, bizim verdiğimiz tezini savunur.

Başarılı bir kişiyi modellemek demek, esasen, bizi aynı alanda başarısız kılan programımızı fark etmek ve onu bizi başarılı kılacak bir diğer programla değişiklik yapmak anlamına gelir.NLP Platformu, ne kadar bize öyle gelmese de, insanın, meydana getirmiş olduğu yaşamı, nörolojisini programlayarak kendisinin belirlediğini ortaya çıkarır.

NLP, insanoğlunun yüzey yapıdaki çalkantılı varoluşunun, derin yapısındaki nörolojik programlamayla ilgili bulunduğunu ortaya koyar. Ve bu süreç, bununla birlikte arzu edilen başarıyı yahut sonucu elde etmek için lüzumlu yeni programın hangisi olduğunu da ortaya koyar.

NLP’de enteresan olan, nörolojiye farklı seçenekler kazandırmanın, zor olmayıp aksine çok rahat olduğudur. Bu süreç, insanoğlunun kendi algı ve farkındalığıyla boğuşmasını gerektirmez. NLP’de ilerleyen dil ve davranış kalıplarının direkt doğruya uygulanmasıyla nörolojik proses, farklı duygu, fikir ve davranış seçenekleri üretecek şekilde yeniden düzenlenir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

NLP Eğitimi eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Denizli’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaDenizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Antalya’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - - -
NLP Eğitimi Nedir? başlıklı 2699 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın