• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Kursları

NLP Kursları
Seçiniz

NLP’nin 1970'lerin ortalarından beri popülerliği artmaktadır. NLP(Neuro Linguistic Programming) Türkçesi sinir dili programlaması. İnsanın  mükemmelliği üzerine yapılan bir bilimdir NLP. NLP(Neuro Linguistic Programming), Tanımamızı , deneyimlerimizi daha iyi anlamlandırmamıza ve başkalarıyla daha verimli bir iletişim kurmamız için bize olanaklar tanıyor.

NLP(Neuro Linguistic Programming), hem de kendi iç ve dış uyumu yakalamamızı sağlıyor. NLP(Neuro Linguistic Programming) ile gündelik hayatımızda bizlere engel olan tüm duygusal ağırlıkları ortadan kaldırabiliriz.

NLP(Neuro Linguistic Programming), ile her istediğimizi yapmak ve istediğimiz yere ulaşmak mümkün. NLP mezuniyet belgesi eğitimi katılımcılarına, detaylı yazılı döküman verilecektir. NLP sertifika eğitimleri, Sn. Cemal KONDU tarafınca verilmektedir. MTI (Mind Training Institute) tarafından onaylı olarak verilen NLP mezuniyet belgesi Sertifikası, yüksek eğitim standartları sayesinde tüm dünyada kabul görmektedir. Yazılı ve uygulamalı yeterlilik sınavını başarıyla veren eğitim katılımcıları, 'NLP mezuniyet belgesi" sertifikası almaya hak kazanır. Katılımcılar, imtihan sonrası eğitmenlerden geri bildirim alır.

NLP’NİN  TARİHÇESİ

NLP  ilk kez  yaygın olarak 1970’lerde  ABD’da ortaya çıkmıştır.Bu iki  araştırmacı  fark ettiler ki ,insanın  söz  mevzusu  olduğu  araştırmalarda  gözden  kaçan  tehlikeli sonuç  bir  nokta  vardı. Henüz  hiç kimse  bir  insanoğlunun “doğru ve iyi” yaptığı  şeyler  üzerine  odaklanmıyordu. Amerika ‘da araştırıldı ki , ilk kez ortaya çıkanlar  ; insanlarla  vakit  geçirdiler,bir şeyleri  düşünme  ve  vakalara tepki  verme  tarzlarıyla  ilgili  sorular  sordular ve bunlara  dikkat  ettiler.

Değişikliği  oluşturuyor  gibi  görünen  dil  kalıplarını  tespit  ettiler  ve  bu  kalıpların  bireyler  tarafınca  bilgili  olarak  seçilmediğini  fark  ettiler. Daha sonra, bu  davranış,  düşünüş  ve  dil  kalıplarını kendilerinde  denemeye  başladılar ve  olumlu farklılıklar  elde  ettiler.

Daha  sonra  bu  şekilleri  başkaları ile birlikte  de uygulayabilmek  için   imalathane  çalışmaları  başlattılar ve NLP  daha da gelişmeye  başladı.Onlar mükemmelliğin,bir çoğumuzun inandığı  gibi  rastgele gerçekleşmekten  değil bilinçli  olarak  öğrenilebildiğini  keşfettiler. Aradan  geçen  40 senelik  süre  süresince  sayısız  araştırmalar  yapıldı, bir çok  birey  bu  kalıplar  üzerinde  çalıştı  ve  sayısız  teknik  üretildi. B sebeplerden dolayı  mükemmelliğin  bilimini  oluşturmada temel niteliği görevini üstlendiler.

ANTALYA NLP DİPLOMA EĞİTİM İÇERİĞİ

NLP Nedir ve Ne İşe Yarar?

Zihin, Dil ve Davranış İlişkisi NLP,

Farkı Oluşturan Farkı nasıl Yaratıyor

NLP Temel Çalışma İlkeleri ve Felsefesi

NLP Ön Kabulleri yada Varsayımları Şartlanmalar ve Öğrenilmiş Çaresizlik

Bilinçaltı Zihnin Gücü ve Çalışma Şekli

Bilgili Zihin ve bilinçaltı Zihin Arasındaki Farklar

Öğrenme Düzeyleri

Değişimin Mantıksal Seviyeleri

Doğru Hedef Belirleme

Hedefler Açısından İyi Biçimlenmiş Koşullar Oluşturmak

İletişim: Uyum (Rapport) ve Fizyoloji Duyusal Keskinlik ve Kalibrasyon

Temsil Sistemleri (Representational Systems) Görsel, İşitsel, Kinestetik ve Dijital Göz Erişim İpuçları (Eye Accessing Cues) pozitif yönde Duyguları Yaratmak ve çoğaltmak negatif Duyguları Azaltmak ve Yok Etmek Çapa Atma (Anchoring) Motivasyon Stratejileri

Meta Programlar(Davranış Kalıpları)

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

NLP Eğitimi eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Denizli’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaDenizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Antalya’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - - - -
NLP Kursları başlıklı 2500 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın