• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Nlp Kursları Antalya

Nlp Kursları Antalya
Seçiniz

Beyni Kullanma Klavuzu - NLP : NLP her şeyin kendi kendine, beklenenin de ötesinde bir rahatlıkla yoluna girmiş olduğu tesadüfi vakit dilimlerinin ardında yatan dinamiği inceleme ve uygulama bilimidir. NLP bu anların sizin tercihiniz doğrultusunda bilinçli olarak yaratılmasının bilimidir.

Bir NLP terimi olarak önümüze çıkan modelleme hayatın her alanında mevcut. Beynimizi bir bilgisayar şeklinde kabul edersek, düşüncelerimize ve düşüncelerimizin ürünü olan davranışlarımızı da yazılım programlan olarak adlandırabiliriz. Bir bilgisayar ne kadar muhteşem olursa olsun içerisinde bir yazılım yüklü olmadan bir uygulamayı gerçekleştiremez. Mesela sayfa düzeni içermeyen bir yazılım ile, ne kadar ümit etsek de, arzulasak da, istesek de sayfa düzeni yapamayız.

Kızmakla, aynı tuşlara tekrar yine basmakla da sayfa düzenini sağlayamayız. Aynı şekilde zihinsel programlamamızı değiştirme cesareti göstermediğimiz sürece yaşamımızda istediğimiz sonuçlara ulaşamayız.

NASA'daki bir mühendis, düğmeye basmış olduğunda istediği sonucu alamadığı takdirde derhal probleminin nereden kaynaklandığını araştırır.

Biz insanlar ise nerede hata yaptığımızı araştırmaktan ziyade kabahatı düğmeye atıyoruz. Doğrusu bizim dışımızdaki şartlara, olaylara ve insanlara yükleniyoruz. Suçlamak, bir ihtimal kendi zihnimiz içerisinde bizi kurtarıyor, fakat istediğimiz neticeye ulaşamadığımız gerçeğini hiç bir süre değiştirmiyor.

Kişinin iç dünyası sorunlu, huzursuz, mutsuz ve karmaşa içindeyken ağzından pozitif veya pozitif ifadelerin çıkması mümkün değildir. Bireylerin  iç dünyasının netleşmesine, dinginliğe ulaşmasına ve istediği gibi düşünce ve davranışlarının farkına varmasına ve değiştirmesine dönüştürmesine  destek sunar.

NLP kişinin, daha mutlu, daha bilinçli, daha üretici ve verimli olması için geliştirilmiş bir programdır. Bu program, ferdin hedef, belirlemesine ve bu hedefe en kısa yoldan erişmesine yardımcı olma çabasındadır. NLP, 'niçin' ile değil 'nasıl' ile ilgileniyor. "iyi mi başarılı olabiliriz?" "Beynimizi nasıl etkili kullanabiliriz? " şeklinde sorular soruyor. NLP sol beyin lobunu değil, yaratıcı, bütünleyici, tüm resmi görebilen ve hayal gücüne harekete geçirebilin sağ beyin lobunu kullanmaya ağırlık veriyor.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

NLP Eğitimi eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Denizli’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaDenizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Antalya’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - -
Nlp Kursları Antalya başlıklı 2777 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın