• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Merkezi Antalya

NLP Merkezi Antalya
Seçiniz

NLP Practitioner sertifika eğitiminde, kendinizle ve bireylerle kurmuş olduğunuz iletişimi pekiştirmeyi öğrenirsiniz. Bu eğitimde kendi potansiyelinizi ve öz kaynaklarınızı açığa çıkarıp, iyi mi daha etkili şekilde kullanabileceğinizi, yaratıcılığınızı geliştirmeyi ve yeni öğrenme stratejilerini yaşama entegre etmeyi, esir ruh hallerinden kurtulup saniyeler içerisinde özgüven ve enerji dolu hale gelebilmeyi ve böylelikle yaşam kalitenizi arttırmayı öğrenirsiniz. NLP Practitioner eğitiminde, standart NLP bilgi ve teknikleri, kuramsal ve uygulamalı olarak verilir.

Eğitimin hedefi, NLP tekniklerinin günlük yaşam içindeki görevli ve yaratıcı kullanımını sağlamak olduğu şeklinde, gerek özel gerekse iş yaşamında insanoğlu arasındaki bildirişim süreçlerinin etkinliğini geliştirebilmektir.

Nlp Practitioner sizlere neler kazandırır ?

Bilinçdışı Zihnin Öğrenme Becerileri: Bilinçdışı zihnin çalışma prensiplerini öğrenerek, sizi sınırlayan alışkanlıklarınızı iyi mi öğrendiğinizi keşfedip, sizi hedeflerinize götürecek yeni alışkanlıkları nasıl kazanacağınızı deneyimleyerek öğreneceksiniz.

Ek olarak kullandığınız dil ve sözcüklerin tüm davranışlarınızı iyi mi programladığını ve bunun da sizin dünya deneyiminizi direkt nasıl etkilediğini anlayacaksınız.

Duyguların Yönetimi: Duygularınızı nasıl denetim edip, yönetebileceğinizi öğreneceksiniz.

Geleceğinizi Yaratmak: Hayalini kurduğunuz geleceğinizi yaratmak için zihninizi iyi mi kullanabileceğinizi ve davranışlarınızı iyi mi programlayabileceğinizi öğreneceksiniz.

Kişisel Motivasyon: Kendi kendinizi iyi mi motive edebileceğinizi öğreneceksiniz.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

NLP Eğitimi eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Denizli’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaDenizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Antalya’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - - -
NLP Merkezi Antalya başlıklı 2529 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın