• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Practitioner Eğitimi Antalya

NLP Practitioner Eğitimi Antalya
Seçiniz

İnsanın evrimsel yapısı gereği NLP birçok alanda değerlendirilebilir.  Hayatımızın her alanında ve her anında kullanılabilir. Motivasyon, iletişim, strateji belirleme, modelleme, sıkıntılı davranışlardan ve inançlardan, bağımlılıklardan kurtulma, iç barışın sağlanması kişisel gelişime kadar ihtiyacınız olan değişimleri sağlayabilirsiniz NLP yardımıyla. En önemlisi de zihinsel ve ruhsal durumunuzun arzu ettiğiniz anda muhteşem olmasını sağlayabilirsiniz.

Değişimi sağlamakla kalmayıp sizin öğrenme sürecinizi hızlandırır. Dolayısıyla da öğrendiklerinizi daha rahat hayata geçirme imkânı sunar. İş ve eğitim dünyasında çok büyük farklar sağlayacağınız iletişim becerileri sağlar.

İşbirliğine önem erip içinizde var olan tutkunun harekete geçmesine izin verir. Toplumsal kültüre nazaran yaşamanın zorluğunu, bireylerin davranışlarının yorumlanabilmesiyle yok eder. İmkanlar karşısında istenilen esnekliği sağlamanıza yardımcı olup iç disiplininizin kumandasını elinize verir.

Eğitim alanında sınavlara stressiz hazırlanma, sınav anında tüm bilgileri açığa çıkarma, ders çalışma alışkanlıklarının değiştirilmesi, anlamayı hızlandırma, bellek enerjisinin kullanma, odaklanmayı artırma benzer biçimde çok büyük yararlar sağlar. Bilinçaltınızda kaydolmuş tüm verileri sizin için iyi mi kullanabileceğinizi öğretir ve böylece enerjisini 2’ye katlarsınız; hem bilincinizin hem şuuraltınızın efendisi olarak

Kişisel Gelişim  Alanında:

    İç çatışmaların yok edilmesi ve iç barışın sağlanması

    İstekleri davranışa dönüştürme becerileri kazanma

    İstenmeyen davranışlardan kurtulma

    İstenilen davranışların kazanılması

    Motivasyon sağlama

    Bağımlılıkların giderilmesi ( Sigara, alkol, kumar, vb.)

    Moral gerektiren tüm durumlar

    Yemek düzeninin değiştirilmesi NLP İletişim Alanında

    Kendinizle bildirişim

    Çevrenizle bildirişim

    Evrenle iletişim NLP ile Liderlik, 

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

NLP Eğitimi eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Denizli’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaDenizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Antalya’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - -
NLP Practitioner Eğitimi Antalya başlıklı 2291 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın