• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Practitioner Eğitimi İzmir

NLP Practitioner Eğitimi İzmir
Seçiniz

NLP Practitioner sertifika eğitiyle, kendinizle veçevrenizle kurduğunuz iletişimi gözden geçirmeyi ve denetim etmeyi öğrenirsiniz.Bu eğitimle kendi yeteneklerinizi farkedip yeteneklerinizi doğru ve etkilikullanmayı, yaratıcılığınızı arttırmayı ve yaşamınızı kendi kontrolunuz altındatutmayı, olumsuz düşüncelerinizden, başarısızlık korkunuzdan kurtulup kendiözgüveninizi geliştirmeyi ve yaşam kalitenizi dilediğiniz standartlara taşımayıöğrenirsiniz.

Kişisel istek ve arzuların doğrultusunda yetenek vebecerilerin ortaya çıkarılıp geliştirilmesinde çok etkili bir yöntem olan NLP,duygu, düşünce ve davranışlarınızı kontrol altına alıp hedeflerinizi göz önündebulundurarak olumlu bir şekilde geliştirmenizi sağlar. NLP Practitionereğitiminde, olağan NLP teknikleri kuramsal ve uygulamalı olarak verilir. Bu eğitimin amacı NLP’yi yaşamınızda etkinbir halde kullanmak, kendinizle ve çevrenizdeki bireylerle etkili ve pozitifbildirişim kurmanızı sağlamaktır.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

NLP Eğitimi eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz


Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
NLP Practitioner Eğitimi İzmir başlıklı 2413 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın