• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Semineri

NLP Semineri
Seçiniz

NLP ile neyi başaracaksınız? Kişisel performansınızı istediğiniz anda dilediğiniz seviyeye ulaştırabileceksiniz. İletişimle uğraşıyorsanız vücut dilinizi, sesinizin tonunu, maksimum düzeyde kullanabileceksiniz ve çok kısa sürede istediği sonucu alabilen bir iletişim ustası olacaksınız.

Kısacası; iş yaşamınızı en nitelikli hale getirmiş olacaksınız. İnsan  yaşadıkça mesleki yaşamlarından hoşnut değillerdir. Kendilerine, kariyerleri hakkında sorular sorulduğunda asla birisine net cevaplar verememektedirler. İnsanların yaşamları süresince ne istedikleri, önemli sorulardan birisidir. İnsanlar genel anlamda, problemler üzerinde odaklanmaya eğilimlidir.

NLP, insanoğlunun amaçlarına kısa sürede ulaşmasını ve problemlerine çözüm getirmek için hedefler oluşturmasını hedefler. NLP, herhangi bir şeyi iletirken veya insanlarla iletişim içindeyken tamamen uyumlu bir ifadenin kullanılmasını önerir. Zihinsel uyum iç huzuru; fiziksel uyum ise sağlığı temsil eder.

NLP, dünya üzerindeki bir hayli fazla miktarda  saygın üniversitede, çok sayıda Enstitü’de uzmanlar yetiştiren, üzerinde bilimsel niteliği olan anlamda araştırmalar yapılan, eğitim sistemlerinde performans arttırıcı bir teknik olarak davranış değişikliği yaratan ve bu anlamda saygı gören bilimsel bir yöntemdir.

Program İçeriği:

-NLP’nin prensipleri

-Zihnin çalışma biçimi

-Bilinç altının gücü: şuuraltını tanımak, kendi tinsel gücümüzü etken olarak kullanmamızı sağlar.

-Zihni doğru bir biçimde kullanmak ve yönetmek,

-Geçmiş hayatımızın negatif deneyimlerini silmek,

-İstenmeyen durumları kendimizden uzaklaştırmak

-Doğru odaklanarak arzulanan doğru neticelere ulaşmak

-İletişim kanalları: Farklı kanallarda, bildirişim şeklinde olan insanlarla bildirişim

-Hoşlanılmayan sonuçları neden yaşarız, ne şekilde aşarız?

-Kendimizi nasıl iyi yönde programlar ve istediğimiz sonuçlara ulaşabiliriz?

-Grup dinamiği ve beklentilere bakılırsa, gereksinimlere yönelik ergonomik içeren uygulamalı çalışmalar.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

NLP Eğitimi eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Denizli’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaDenizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Antalya’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - - -
NLP Semineri başlıklı 3092 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın