• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Sertifika Eğitimi

NLP Sertifika Eğitimi
Seçiniz

NLP mezuniyet belgesi sertifika eğitim programında, kendinizle ve öteki insanlarla kurmuş olduğunuz sözlü yahut sözsüz her türlü iletişimi nasıl pekiştireceğinizi öğreneceksiniz.

Bu eğitim yardımıyla kendi kişisel potansiyelinizi ve öz kaynaklarınızı açığa çıkartarak, nasıl daha etkili ve verimli bir biçimde kullanabileceğinizi, yaratıcılığınızı geliştirme yöntemlerini ve yeni öğrenme stratejilerini yaşama hayatınıza katmayı, olumsuz bir takım ruh hallerinden kurtulup hızlı bir halde özgüven ve enerji  dolu hale gelebilmeyi ve bu şekilde yaşam kalitenizi üst düzeye çıkartmayı öğrenirsiniz.

NLP mezuniyet belgesi Eğitimleriyle Kazanılan Bazı Yetkinlikler:

İkna Yöntemlerini Etkin Kullanabilmek: bilinçaltı düzeyde beden dili vs. ile karşısındaki insanı etkileme veya ikna etme teknik ve becerileri kazanacak dolayısıyla karşınızdaki insana (Örneğin satışta) doğru algı sistemi üzerinden informasyon aktaracak ve hedefiniz doğrultusunda yönlendirebileceksiniz.

Özgüven Kazanmak: NLP ihtiyacımız olan öz güveni kazanmamızda bize yardımcı olacaktır. Bu sayede insanoğlunun istediklerini elde etmesi, kendisiyle ve çevresiyle barışık olması sağlanır.

İçsel Kaynakların ve Zihinsel Süreçlerin bilincinde Olmak: fert, kendi manevi kaynaklarının ve zihinsel süreçlerinin farkına vardığında artık önünde yeni bir ufuk açılmış demektir.

Pozitif yönde Düşünmek: NLP pozitif bir fikir sistemidir. Hayata çok güvensiz ve negatif bakan biri NLP teknikleri ile perspektifni değiştirip, içinde bulunduğu durumdan çıkıp hayata olumlu bakmayı ve pozitif düşünmeyi rahatlıkla öğrenebilir. İşin en güzel yanı ise ferdin bunu çok kısa bir sürede ve bir tek kendi kaynaklarını kullanarak elde edebilmesidir.

İstenmeyen Davranışları değişiklik yapmak: NLP teknikleri ile bir ekip istenmeyen davranışlarımızı değişiklik yapmak çok kolaydır. Değişimler, tamamen kendi içsel kaynaklarımızı referans alan temsil sistemlerimizle gerçekleştirildiğinden çok kalıcı ve çabuk olur.

Duyguları Yönetebilmek: NLP duygularımızı iyi mi denetim edip, yönetebileceğinizi ve ihtiyaca yönelik duygu transferi yapabilmeyi öğretir. Böylece genellemesiz ve stressiz bir yaşam sürebiliriz. Resmi eğitim günlerinin dışında katılımcılar içinde oluşturulan çalışma gruplarında iştirakçilerin kendi aralarında buluşup, öğrenilen teknikleri yine edip pekiştirmeleri ve öznel yaşam entegrasyonu hedeflenmektedir. NLP diploma Programı terapi yerine geçmez. Ruhsal yada Fizyolojik hastalıklarınız için lütfen hekiminize başvurunuz.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

NLP Eğitimi eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Denizli’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaDenizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Antalya’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - -
NLP Sertifika Eğitimi başlıklı 2676 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın