• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Sertifika Programları

NLP Sertifika Programları
Seçiniz

1970’li yıllarda, dilbilimci John Grinder ile matematikçiRichard Bandler, başarıyı oluşturan durumları merak ettiler. Niçin bazı kişilerbaşarıyı yaratabiliyorlar ve bazıları ise yakalayamıyorlar. Başarılı olanlarıdiğerler insanlardan ayıran şey neydi? Ve birbirinden başka alanlarda çalışan,fakat alanlarında çok başarılı oldukları kanıtlanmış insanları incelemeyebaşladılar. Bu insanlardan bazıları, Virgin Satir (Aile Terapisti), GeorgeBateson (Antropolog), Fritz Persl (Gestaltın kurucusu), Milton Erickson (çağılhipnoterapinin kurucusu)’dur.

Ve git gide farkına varmaya başladıkları şey, başarı ne kadarözgün bir süreç gibi görülsede de, ne kadar bireye özel görülse de, başarılıolan insanoğlu ortak bir ana kalıp kullanıyorlardı. Çoğu zaman kendilerininbile farkında olmadıkları bir strateji uyguluyorlardı. Ve detaylar ne kadarvarlıklı olsa da, başarının stratejisi ortak bir ana kalıp içine oturuyordu.

NLP Eğitim mevzu Başlıkları:

Temsil Sistemleri Görsel, İşitsel, Kinestetik ve Dijital GözErişim İpuçları Meta Model Silme, Bozma ve Genelleme NLP ve Hipnoz İlişkisiDuyguları Yönetmek Duygusal değişiklik devri pozitif Duyguları oluşturmak veartırmak Mükemmellik Çemberi negatif Duyguları Azaltmak ve Yok Etmek İlgili veİlgisiz Konuma Geçmek Çapa Atma Yığma Çapalar, Çöken Çapalar ve ZincirlenenÇapalar yine Çerçeveleme Swish Tekniği vakit Çizgisi zamanını daha verimli veetkin kullanabilmek ve kısa bir sürede daha verimli sonuçlar elde edebilmek,Motivasyon Uzaklaşmacı Motivasyon Yaklaşmacı Motivasyon Motivasyon TeorileriKişisel Vizyon yöntemleri İnanç değişiklik yapma Süreci Sınırlayıcı İnançlarıdeğiştirme şekilleri Etkili Hedefler Belirlemek Hedef Belirleme yöntemleri NLP,başarı stratejilerini modellemenin mümkün olduğu önermesinden yola çıkarak doğdu.Önerme şuydu; Başarı mutlaka modellenebilir. Ve bir alanda etkinlik gösterenbaşarılı kişi modellenerek, minimum o fert kadar başarılı olmak mümkündür.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

NLP Eğitimi eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Denizli’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaDenizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Antalya’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - -
NLP Sertifika Programları başlıklı 3074 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın